Firma Bafpol istnieje na polskim rynku od 1993 roku. Od początku swojej działalności celem było upiększanie i rozpowszechnianie rękodzielnictwa w naszym kraju. Przez lata działalności poznawaliśmy rynek i jego potrzeby, a także budowaliśmy dobre relacje z naszymi dostawcami. Zdobyte doświadczenie  pozwoliło nam stworzyć dobrze dopasowaną ofertę pasmanteryjną w przystępnych cenach.

Od roku 2013 firma poszerzyła swoją działalność o dekorację okienne. Aktualnie oferujemy bardzo szeroki wybór tkanin firanowych, a także wszystkie potrzebne dodatki związane z tą branżą.

Produkty przez nas oferowane  znalazły również zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu produkcyjnego.  Dostarczamy towary do producentów mebli, toreb a nawet wózków dziecięcych.  Jeżeli jesteś producentem i potrzebujesz większej ilości danego towaru zapraszamy do kontaktu - ceny ustalimy indywidualnie.

W tej chwili magazyny naszej firmy to 2500 m2 a oferta to ponad 13 tys. produktów. Głównym kanałem handlowym są nasi przedstawiciele, którzy docierają do każdego miejsca w kraju. W zakładce kontakt znajdą Państwo szczegółowe mapki z podziałem na branże i obszary działania. Oczywiście  zamówienia można u nas składać również poprzez  stronę internetową, jak i telefonicznie, do czego serdecznie zachęcamy.

Kiedyś tylko „Rękodzieło było naszą pasją”, aktualnie cały czas szukamy nowych pomysłów i mamy nadzieję, iż wkrótce będziemy mogli otworzyć się na nowe rynki. Jednak rękodzieło nadal będzie „oczkiem w naszej głowie”.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.